UrbanKiz warsztaty dla wszystkich

Ponieważ od września w sabrosowym grafiku lądują na stałe zajęcia regularne z Urbankiz, to chcielibyśmy Was wprowadzić w ten styl wyjątkowymi zajęciami już 14 września zapraszamy na 2h dla zupełnie początkujacych i 3h zajęć dla tańczących style Kizomba i Kizomba fusin.

Kama & Paweł Urbankiz czyli prawdziwe gwiazdy i propagatorzy Urbankiz w Polsce; posiadacze wszystkich 3-stopni Urbankiz Teachers Training Certification by Curtis & Carola, instruktorzy szkoły Sun Salsa, zapraszają na warsztaty zarówno dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z urbankiz (kurs od podstaw), jak i dla tańczących już kizombę (crash course) oraz tych już zorientowanych (2h dla średniozaawansowanych)

Harmonogram:

11.00-13.10
kurs od podstaw – dla zupełnie zielonych czyli urbankiz od podstaw (po skończonym kursie można dołączyć do kursu regularnego w poniedziałki 17-19)

13.20
1h crash course (dla tańczących kizombę i kizombe fusion po tych zajęciach będzie można dołączyć do kursu regularnego w poniedziłki o 19.10)

14.30 – 16.40
2h Urbankiz dla średniozaawansowanych

Cennik:
1h – 30 zł
2h – 45 zł
3h – 55 zł
akceptujemy karty Multisport, Oksystem, FitProfi.

Płatność przelewem:
nr konta: 76 2490 0005 0000 4100 6588 7620
Grzegorz Przetocki
ul. Matematyków Krakowskich 96A
30-698 Kraków

zapisy: sabrosa.studio@gmail.com

Instruktor: Ka Ma
Kamila Malawska

Tancerka, u której niespożyte pokłady energii objawiały się już od dziecka. Ich pierwszy poważny upust nastąpił w wieku 7 lat na zajęciach baletu w Tarnowskim Ognisku Baletowym, gdzie szpagaty na wszystkie strony były dla niej niczym bułka z masłem. Po kilku latach przerwy znowu stanęła na tanecznym parkiecie na zajęciach salsy liniowej. „Liniówka” była początkiem ale to, w czym Kama czuje się jak ryba w wodzie to urbankiz. Kluczowym osiągnięciem jest Urbankiz Teachers Training Certification by Curtis & Carola na poziome 3- advanced oraz prowadzenie grupy Caroladas from Poland.

*****************************************************************
Paweł Kózka
Instruktor: Paweł Kózka

Swoją taneczną przygodę zaczął od krótkiego epizodu z tańcem towarzyskim, jednak szybko się mu znudziło i wpadł po uszy w elegancką i zarazem charakterną salsę liniową. Rozwijał swoją pasję najpierw jako kursant, a potem instruktor w tarnowskiej Szkole Tańca Sun Salsa.

Kilka lat temu poznał kizombę, ale ponieważ Paweł to miłośnik muzyki i musicallity to zdecydowanie bardziej odpowiada mu urbankiz. Pokochał zarówno taniec, jak i muzykę. Niezliczona ilość przyspieszeń, zwolnień i możliwość dowolnej interpretacji ciągle go fascynuje i sprawia, że chce się uczyć więcej i więcej.

*****************************************************************
Razem z Kamą wciąż zdobywają wiedzę na polskich i zagranicznych festiwalach od instruktorów takich jak: Curtis Seldon, Carola Tauler, Enah Lebon, Albir Rojas, Willy Dianza oraz wielu innych.

Równo z Kamą zdobyli Urbankiz Teachers Training Certification by Curtis & Carola na wszystkich trzech poziomach zakończony egzaminem. Prowadzą zajęcia i warsztaty nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju (ostatnio prowadzili zajęcia w Paryżu). Kama i Paweł należą również do ChangeMyDance Entertainment by Curtis Seldon – oficjalnej agencji artystycznej.