Gosia Kulpa

Bywalczyni światowych parkietów, biegła w salsie liniowej, cha-cha-cha oraz kobiecych latin moves, dusza i ciało każdej salsowej imprezy. Założycielka pierwszej szkoły salsy w Krakowie, której dowodzi od ponad 10 lat.

Grzegorz Przetocki

Jeden z najbardziej doświadczonych tancerzy i instruktorów salsy w Polsce. Król liniowych parkietów, zouk-mistrz, łamacz serc salserek każdego stylu. Oto jedyny i niepowtarzalny główno dowodzacy Salsa Sabrosa DS.

Izabela Łuckoś

Kolejna instruktorka to prawdziwy wulkan energii! W jej ciele trwa nieustannie walka miedzy miłością do salsy liniowej, uwielbieniem dla występów scenicznych a słabością do kizomby. Nie zobaczysz jej bez brokatu 😀

Justyna Lichoń

Justyna Lichoń czyli kolejna z naszych kizombowych gwiazd. Jej najbardziej charakterystyczną cechą są wirujące w tańcu włosy zdające się idealnie wpisywać się w motto: „My hair is my power”. Osoba o ogromnym potencjale i chęci do nauki, do tego niezwykle skromna i wrażliwa. Miło nam powitać ją w swoim gronie!

Adrian Stańko

Adrian czyli nasz mambo-master, taneczne wsparcie wszystkich tańczących on2, do tego skromny i pracowity. Jeżdżąc na rowerze po świecie nie tylko zwiedza i poznaje inne kultury, ale także poluje na perełki salsowej muzyki wydanej na winylach.

Sofia Koshak

Sofia czyli członkini formacji GoDivas, miłośniczka muzyki a w szczególności tej granej z winyli; ciągle dążąca do perfekcyjnych footworków i stylingów. Szerszemu gremium znana także jako mambowy DJ. Tańczyła chyba na wszystkich parkietach festiwalowych w Polsce i za granicą (Moskwa, Berlin, Wiedeń, Kijów)

Emilia Latała

Emilka, dla niektórych Em-ka, to nasza nowa a już bardzo doświadczona kizombowa instruktorka. Patrząc jak tańczy można mieć wrażenie, że ten taniec ma we krwi i kościach 🙂 Każde jej ngaranie tańca to uczta dla oka – subtelne stylingi, gracja i elegancja czyli to co w kizombie kochamy najbardziej.

Maciek Błachno

Jak mówi zaczynał będąc drugą parą w polonezie na studniówce, potem salsa a kiedy koleżanka poprosiła go żeby z nią poszedł na bachatowe choreo to już został. Jako członek formacji Bachata Ambassadors w szkole tańca MATYS Inspiracje – Ambassada Tańca ma na swoim koncie dwie choreografie pokazowe, które prezentowane były na festiwalach. Poza tym uczył się od najlepszych podczas wielu bachatowych warsztatów oraz brał udział w ostatnim Bachata Social Cup 2018. Niech Was nie zwiedzie jego skromność – nie tylko jest bardzo zdolny, ale i turbo fajny!

Tomasz Swiba

Ten człowiek mógłby śmiało brać udział w maratonach tanecznych, pod warunkiem że leciałaby tam timba albo reggaeton, bo w nich czuje się najlepiej. Na imprezach tańczy do świtu; czasem zamienia się w DJ’a i odpala swoją energetyczną play-listę. W Sabrosie razem z Asią przejmują wszystko co wymaga nadludzkiej energii 🙂

Asia Swiba

Tej pani chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać. Na krakowskich salsowych parkietach bryluje od lat, często widziana z jednym i tym samym perrtnerem 😉 Miłośniczka aktywnego wypoczynku, gór oraz wszystkich odmian salsy kubańskiej – zwłaszcza tych energetycznych! Spotkać ja można w Sabrosie na salsa for fun oraz reggaetonie!

Agnieszka Czarnecka

Tańczy nieprzerwanie od 10 roku życia. W jej sercu zagościły już takie style jak jazz, hip-hop czy taniec współczesny, żeby w roku 2011 oddać dusze Salsie 🙂 Panie i Panowie, przed Wami członkini formacji GODivas, w światku salsowym znana jako “Czarna” – Agnieszka Czarnecka!

Dorotka Chudzik

Nowa bachatowa krew w Sabrosie! Miłośniczka kultury hiszpańskiej; pół roku spędziła w Sevilli gdzie poznawała nie tylko uroki miasta ale przede wszystkim życie taneczne tej europejskiej stolicy bachaty! Witamy na pokładzie Dorotkę!

Monika Jaworska

W zasadzie czego się nie chwyci to jest od razu w tym dobra! Swą taneczną karierę rozpoczęła niedawno a już została wypatrzona z tłumu i zaproszona do współpracy z Sabrosą. Mistrz relacji i integracji, kochana i uwielbiana Monia zwana kocurem 😉

Olga Browarna

Ciężko powiedzieć czy ona jeszcze polska czy już całkiem francuska, ale na pewno połowę wolnego czasu spędza na paryskich imprezach. Ma znajomych na całym świecie a jej kalendarz wypełniony jest kizombowymi festiwalami po brzegi.

Bartek Flak

W zasadzie tancerz = instruktor = DJ czyli człowiek orkiestra. Proszą go nawet w Rovinji żeby coś pograł, bo zawsze jest na czasie z kizombowymi przebojami! I pomyśleć, ze zaczynał o salsy kubańskiej… 😉 Na szczęście dla Nas dotarł do ziemi angolskiej i propaguje kizombę nie tylko w Krakowie!

Aleksandra Porębska

Być sexy jak Alexis weszło już w krakowski salsowy slang, więc za wiele mówić nie trzeba 😀 Jedna z najbardziej doświadczonych instruktorek i tancerek, członek formacji GoDivas, uwielbiana przez tłumy pań i panów Aleksandra!

Marcin Siu

Od lat kojarzony z Salsa Sabrosa – najpierw jako zdolny kursant, potem ambitny filmowiec @Ja_Siu Production aż w końcu udało się go namówić na uczenie 😉 Miłośnik wszystkiego co sensualne czyli bachaty i kizomby; sławne są już kolejki do niego podczas imprez więc trzeba uzbroić się w cierpliwość 😀

Olga Czarnecka

Najmłodsza na pokładzie bachatowych wymiataczy, za to z niesamowitym stażem u Daniela i Desire w Sevilli. Miłośniczka bachatowych tekstów i muzyki – zawsze na bieżąco z nowościami muzycznymi oraz filmikami z pokazów największych gwiazd stylu.

Aneta Tosia Kita

Znana wszystkim propagatorka jazzu, którego ma nadzieję nauczyć nawet największych uparciuchów. Ma kota w głowie oraz w domu, a często także paraduje z nim po Sabrosie. Oto z dumą przedstawiamy Wam TOSIE.

Olga Bielecka

Najbardziej rozśpiewana z szeregów Sabrosa Team, najczęściej przechadza się po szkole w legginsach bądź dresach ażeby bez skrępowania ćwiczyć bodymovementy i kubańskie akrobacje. Ma w sobie wiele uroku, którego nie zawaha się użyć na zajęciach.

Artur Bystranowski

Niech Was nie zmyli jego miła aparycja – poza tym, że uśmiech nie schodzi mu z twarzy to jeszcze potrafi nie raz krzyknąć … Dame! Arczi zaskoczy Was nie tylko na zajęciach w parach (casino), ale i zachęci do baletów solo na zajęciach ze suelty.

Madzia Misiak

Najnowszy nabytek Salsa Sabrosa – jedyna i niepowtarzalna, zawsze uśmiechnięta i słodka jak miód czyli Misiak w pełnej krasie !!! Cubana w Sabrosie już nigdy nie będzie taka sama… 

Bartek Mikulski

Nowy ale nie amator, ciemny ale nie Hiszpan, kubański ale i bachatę z nim zatańczysz. Bartee to pełna moc możliwości, energii oraz radości z tańca. W Sabrosie propaguje salsę kubańską, reggaeton oraz cuban moves.

Marcin Gielas

Ten instruktor to król salsowych parkietów, od 2004 roku propagujący i zarażający salsą liniową nawet najbardziej uparte osobniki. Nigdy nie widziany bez uśmiechu na twarzy, zwłaszcza w piątkowe wieczory na wprawkach w Salsa Sabrosa Dance Studio.

Magda Kochmańska

Mówią o niej królowa życia i śmierci ze śmiechu bowiem na jej zajęciach ciężko o zachowanie powagi. Najczęściej widziana mknąca na zajęcia przez miasto na swoim skuterze bądź witająca kursantów z kawą w dłoni. Przebiera bezkarnie w kubańskich i bachatowych instruktorach…