Bartek Flak - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Bartek Flak

I pomyśleć, że miał zostać salsero… To by była szkoda dla wszystkich miłośników zarówno tańca, jak i muzyki UrbanKiz. Najlepszy pedagog i niesamowity DJ, człowiek z pasją i energią do dzielenia się wiedzą.

Piotr 'Kiki' Szewczyk - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Piotr 'Kiki' Szewczyk

Tego pana możecie kojarzyć z zajęć, imprez oraz występów m.in. w ogólnopolskim projekcie Freaq Squad (Warsaw Salsa Festiwal, Berlin Salsa Festival), warsztatów lokalnych i na festiwalach bo TEN pan nigdy nie ma dość rozwoju. Boso przez parkiety a jego domena to "cisnąć, cisnąć"

Magda Rudnicka - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Magda Rudnicka

Okrutnie zdolna i pracowita tancerka, długo w jej sercu rozgrywała się walka pomiędzy miłością do bachaty i salsy, ale na nasze szczęście wygrało to drugie. Od roku członek kubańskiej akademii w Sabrosie; sceniczny zwierz który nie boi się wyzwań, a od teraz można spotkać ją w piątki o 18.00 na kursie salsy kubańskiej w parach!

Sofia Koshak - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Sofia Koshak

Sofia czyli członkini formacji GoDivas, miłośniczka muzyki a w szczególności tej granej z winyli; ciągle dążąca do perfekcyjnych footworków i stylingów. Szerszemu gremium znana także jako mambowy DJ. Tańczyła chyba na wszystkich parkietach festiwalowych w Polsce i za granicą (Moskwa, Berlin, Wiedeń, Kijów).

Adrian Stańko - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Adrian Stańko

Adrian czyli nasz mambo-master, taneczne wsparcie wszystkich tańczących on2, do tego skromny i pracowity. Jeżdżąc na rowerze po świecie nie tylko zwiedza i poznaje inne kultury, ale także poluje na perełki salsowej muzyki wydanej na winylach.

Bartek Mikulski - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Bartek Mikulski

Nowy ale nie amator, ciemny ale nie Hiszpan, kubański ale i bachatę z nim zatańczysz. Bartee to pełna moc możliwości, energii oraz radości z tańca. W Sabrosie propaguje salsę kubańską, reggaeton oraz cuban moves.

Gosia Kulpa - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Gosia Kulpa

Bywalczyni światowych parkietów, biegła w salsie liniowej, cha-cha-cha oraz kobiecych latin moves, dusza i ciało każdej salsowej imprezy. Założycielka pierwszej szkoły salsy w Krakowie, której dowodzi od ponad 10 lat.

Grzegorz Przetocki - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Grzegorz Przetocki

Jeden z najbardziej doświadczonych tancerzy i instruktorów salsy w Polsce. Król liniowych parkietów, zouk-mistrz, łamacz serc salserek każdego stylu. Oto jedyny i niepowtarzalny główno dowodzacy Salsa Sabrosa DS.

Izabela Łuckoś - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Izabela Łuckoś

Kolejna instruktorka to prawdziwy wulkan energii! W jej ciele trwa nieustannie walka miedzy miłością do salsy liniowej, uwielbieniem dla występów scenicznych a słabością do kizomby. Nie zobaczysz jej bez brokatu ?

Rafael Krakowiak - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Rafael Krakowiak

Jest jednym z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych tancerzy oraz instruktorów mambo w Polsce. Uczył się na wielu kongresach za granicą oraz w Polsce, jak również indywidualnie od najlepszych tancerzy tego stylu na świecie. Na co dzień rozwija swoje umiejętności w Mediolanie pod okiem osób, które go najbardziej inspirują – Adolfo Indacochea & Tanii Cannarsa, gdzie bywa praktycznie co tydzień.

Kamila 'Kama' Malawska - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Kamila 'Kama' Malawska

Zaczynała swoją dorosłą taneczną karierę na zajęciach salsy liniowej. "Liniówka" była początkiem ale to, w czym Kama czuje się jak ryba w wodzie to urbankiz. Kluczowym osiągnięciem jest Urbankiz Teachers Training Certification by Curtis & Carola na poziome 3- advanced oraz prowadzenie grupy Caroladas from Poland.

Paweł Kózka - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Paweł Kózka

Rozwijał swoją pasję najpierw jako kursant, a potem instruktor w tarnowskiej Szkole Tańca Sun Salsa. Razem z Kamą wciąż zdobywają wiedzę na polskich i zagranicznych festiwalach od instruktorów takich jak: Curtis Seldon, Carola Tauler, Enah Lebon, Albir Rojas, Willy Dianza oraz wielu innych.

Ania Mazankiewicz-Jaworska - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Ania Mazankiewicz-Jaworska

Najpierw tancerka flamenco, później: sonu, salsy, tanga argentyńskiego i cały czas fascynatka historii muzyki kubańskiej. W Sabrosie stoi na straży miłości do muzyki, rytmiki i oczywiście SON’u. Dzięki niej rozwinięciem SON jest Sabrosa Ogarnia Son.

Marek Jaworski - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Marek Jaworski

Bębniarz, a w zasadzie człowiek orkiestra – zauroczony muzyką kubańską, do tego stopnia, że gra na każdym instrumencie tego gatunku… jednocześnie! Razem z Anią poznali się na kursie SON i tak już zostało. Wspólnie podróżują do Ameryki Południowej po nowe wrażenia muzyczne i przygody!

Justyna Lichoń - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Justyna Lichoń

Justyna Lichoń czyli kolejna z naszych kizombowych gwiazd. Jej najbardziej charakterystyczną cechą są wirujące w tańcu włosy zdające się idealnie wpisywać się w motto: „My hair is my power”. Osoba o ogromnym potencjale i chęci do nauki, do tego niezwykle skromna i wrażliwa. Miło nam powitać ją w swoim gronie!

Magda Kochmańska - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Magda Kochmańska

Mówią o niej królowa życia i śmierci ze śmiechu bowiem na jej zajęciach ciężko o zachowanie powagi. Najczęściej widziana mknąca na zajęcia przez miasto na swoim skuterze bądź witająca kursantów z kawą w dłoni. Przebiera bezkarnie w kubańskich i bachatowych instruktorach…

Emilia Latała - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Emilia Latała

Emilka, dla niektórych Em-ka, to nasza nowa a już bardzo doświadczona kizombowa instruktorka. Patrząc jak tańczy można mieć wrażenie, że ten taniec ma we krwi i kościach. Każde jej ngaranie tańca to uczta dla oka – subtelne stylingi, gracja i elegancja czyli to co w kizombie kochamy najbardziej.

Tomasz Swiba - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Tomasz Swiba

Ten człowiek mógłby śmiało brać udział w maratonach tanecznych, pod warunkiem że leciałaby tam timba albo reggaeton, bo w nich czuje się najlepiej. Na imprezach tańczy do świtu; czasem zamienia się w DJ’a i odpala swoją energetyczną play-listę. W Sabrosie razem z Asią przejmują wszystko co wymaga nadludzkiej energii.

Asia Swiba - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Asia Swiba

Tej pani chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać. Na krakowskich salsowych parkietach bryluje od lat, często widziana z jednym i tym samym partnerem. Miłośniczka aktywnego wypoczynku, gór oraz wszystkich odmian salsy kubańskiej – zwłaszcza tych energetycznych! Spotkać ja można w Sabrosie na salsa for fun oraz reggaetonie!

Agnieszka Czarnecka - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Agnieszka Czarnecka

Tańczy nieprzerwanie od 10 roku życia. W jej sercu zagościły już takie style jak jazz, hip-hop czy taniec współczesny, żeby w roku 2011 oddać dusze Salsie. Panie i Panowie, przed Wami członkini formacji GODivas, w światku salsowym znana jako “Czarna” – Agnieszka Czarnecka!

Jarek Osiński - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Jarek Osiński

Znany jak JaroSlavo, bo sława wyprzedza go, gdziekolwiek się pojawi. Skromny, pracowity i nieziemsko przystojny. Chwilę był zagubiony, ale znalazł na nasze szczęście drogę do Sabrosy i już został. Mambo mu w duszy gra.

Dorota Chudzik - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Dorota Chudzik

Nowa bachatowa krew w Sabrosie! Miłośniczka kultury hiszpańskiej; pół roku spędziła w Sevilli gdzie poznawała nie tylko uroki miasta ale przede wszystkim życie taneczne tej europejskiej stolicy bachaty! Witamy na pokładzie Dorotkę!

Monika Jaworska - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Monika Jaworska

W zasadzie czego się nie chwyci to jest od razu w tym dobra! Swą taneczną karierę rozpoczęła niedawno a już została wypatrzona z tłumu i zaproszona do współpracy z Sabrosą. Mistrz relacji i integracji, kochana i uwielbiana Monia zwana "kocurem".

Aleksandra Żaglewska - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Aleksandra Żaglewska

Być sexy jak Alexis weszło już w krakowski salsowy slang, więc za wiele mówić nie trzeba. Jedna z najbardziej doświadczonych instruktorek i tancerek, członek formacji GoDivas, uwielbiana przez tłumy pań i panów Aleksandra!

Mateusz Wykurz - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Mateusz Wykurz

Stały bywalec krakowskich salsotek, zawsze w towarzystwie pięknych pań; czarujący nie tylko w zmysłowej bachacie prosto z Hiszpanii ale i w gorącej salsie kubańskiej. Wodzirej i rozkręcacz wszystkich imprez, animator i fotograf czyli pan Wykurz.

Marcin Siu - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Marcin Siu

Od lat kojarzony z Salsa Sabrosa – najpierw jako zdolny kursant, potem ambitny filmowiec @Ja_Siu Production aż w końcu udało się go namówić na uczenie. Miłośnik wszystkiego co sensualne czyli bachaty i kizomby; sławne są już kolejki do niego podczas imprez więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Artur Bystranowski - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Artur Bystranowski

Niech Was nie zmyli jego miła aparycja - poza tym, że uśmiech nie schodzi mu z twarzy to jeszcze potrafi nie raz krzyknąć ... Dame! Arczi zaskoczy Was nie tylko na zajęciach w parach (casino), ale i zachęci do baletów solo na zajęciach ze suelty.

Olga Bystranowska - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Olga Bystranowska

Najbardziej rozśpiewana z szeregów Sabrosa Team, najczęściej przechadza się po szkole w legginsach bądź dresach ażeby bez skrępowania ćwiczyć bodymovementy i kubańskie akrobacje. Ma w sobie wiele uroku, którego nie zawaha się użyć na zajęciach.

Maciej Tyrpa - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Maciej Tyrpa

Kolejny salsero to stary wyjadacz można by rzec, na zawsze oznaczony i naznaczony Salsa mi vida! Wsród kursantów znany z niewybrednych żartów oraz zamiłowania do węzłów i „culo“.

Laura Pławiak - instruktor tańca w Salsa Sabrosa Dance Studio

Laura Pławiak

Z tańcem związana od dziecka, a z Sabrosą od czasu kiedy wstąpiła w szeregi GoDivas. Miłośniczka reggaetonu i salsy kubańskiej, choć można ją równie często spotkać w Sabrosie na stylingu oraz mambo. Na stałe w grafiku wypełnia swoim tańcem poniedziałki.