Cennik

Karnet dzienny

1h
40 zł
2h
55 zł
3h
65 zł
4h
70 zł

Karnet miesięczny na konkretny kurs (obejmuje 4 następujące po sobie zajęcia bądź ich wielokrotność)

4 wejścia
110 zł / mc
*1 kurs
8 wejść
180 zł / mc
*2 kursy
12 wejść
220 zł / mc
 
OPEN
260 zł / mc
 
OK System i FitProfit (OPEN)
99 zł / mc
 

Wynajem sali na godzinę (nagłośnienie, wentylacja, klimatyzacja)

40m2
40zł (sala 3)
60m2
60zł (sala 1)
90m2
80zł (sala 2)
1 + 2 ok. 150m2
140zł / 1h
1 + 2 + 3 ok. 190m2
180zł / 1h


Zajęcia indywidualne:

  • 1 instruktor - 1 os 100 zł/1h (maks. 150 zł jeśli materiał wykracza poza program kursów w Sabrosa Dance Studio )
  • 1 instruktor - 2 os 160 zł/1h (maks. 200 zł jeśli materiał wykracza poza program kursów w Sabrosa Dance Studio)
  • 2 instruktorów - 1 os 160 zł/1h (maks. 200 zł jeśl materiał wykracza poza program kursów w Sabrosa Dance Studio)
  • 2 instruktorów - 2 os 180 zł /1h (maks. 220 zł jeśli materiał wykracza poza program kursów w Sabrosa Dance Studio)

*jeśli materiał wykracza poza program kursów w Sabrosa Dance Studio - rozumiemy przez to pierwszy taniec, tworzenie choreografii, przygotowywanie do konkursów, turniejów, szlifowanie techniki oraz zajęcia nawet dla początkujących lecz z instruktorami z innych szkół itp

Akceptujemy karty partnerskie (Benefit Multisport Plus, OK System, FitFlex) na następujących zasadach:

  • 1. Posiadacze kart Benefit Multisport Plus mogą uczestniczyć w dowolnej ilości zajęć w Sabrosa Dance Studio dziennie, każdorazowo odbijając się na recepcji przed kolejną godziną zajęć. Posiadacze kart OK System oraz FitFlex mogą uczestniczyć w jednych zajęciach dziennie.
  • 2. Posiadacze karty Benefit Multisport Plus deklarujący jednorazowy udział w zajęciach uiszczają opłatę w wysokości 5zł*
  • 3. Posiadacze karty Benefit Multisport Plus deklarujący chęć uczestniczenia w kursie wpłacają kaucję w wysokości 60 zł lub każdorazowo do każdego "kliknięcia" ( tj. odbicia się kartą Benefit Multisport po okazaniu dokumentu ze zdjęciem, co daje możliwość skorzystania z zajęć) uiszczają opłatę w wysokości 5zł*.Powyższe opłaty są gwarancją zawsze odbywających się zajęć ( wyjątkiem są sytuacje w których większość grupy odpowiednio wcześnie zgłosi swą nieobecność tj na 24h przed odbywającymi się zajęciami - o odwołaniu zajęć w tym przypadku my informujemy Państwa mailowo na 18h przed rozpoczęciem się zajęc; kalendarzowe święta bądź sytuacje losowe na które Sabrosa Dance Studio nie ma wpływu.
  • 4. Rezygnacja z kursu musi odbyć się bezpośrednio w recepcji szkoły ( automatycznie z oddaniem pozostałej części kaucji) bądź mailowo i od tej chwili kaucja zostaje zamrożona na 2 miesiące w ciągu których należy ją odebrać. Po wyznaczonym okresie kaucja (lub jej część) przepada.
  • 5. Kursanci zobowiązani są zgłaszać nieobecność na zajęciach min. 24 h przed rozpoczęciem zajęć.
  • 6. Brak zgłoszenia nieobecności na zajęciach równoznaczny jest z przepadnięciem jednego wejścia dla kursantów z karnetem oraz potrąceniem przez Salsa Sabrosa obecnie Sabrosa Dance Studio, 15 zł z kaucji dla kursantów posiadających kartę Benefit Multisport Plus

Nieobecność można zgłosić:


UWAGA!
Chcących dołączyć w trakcie kursu na poziomie P2 lub wyższym prosimy o wcześniejszy kontakt z instruktorem lub recepcją.

Na wszystkie organizowane przez nas kursy oraz wydarzenia należy się zgłaszać mailowo na adres sabrosa.studio@gmail.com W przypadku niewystarczającej liczby chętnych szkoła ma prawo odwołać bądź przełożyć wydarzenie, informując o tym mailowo zgłoszone osoby.

Na kurs dla początkujących proponujemy wygodne obuwie i nie krępujące ruchy ubranie. Możecie przyjść w adidasach lub snikersach (specjalnych butach do tańca z oddzieloną częścią podbicia i pięty - dostępne: Akces, Kraków ul.Gościnna 20), baletkach lub jazzówkach, w jeansach lub dresach.

Szczegółowe dane na temat organizacji szkoły znajdziecie w regulaminie

Gorąco zapraszamy!

Honorujemy karty: