Szkoła | Salsa Sabrosa

Tomasz Swiba

Ten człowiek mógłby śmiało brać udział w maratonach tanecznych, pod warunkiem że leciałaby tam timba albo reggaeton, bo w nich czuje się najlepiej. Na imprezach tańczy do świtu; czasem zamienia się w DJ’a i odpala swoją energetyczną play-listę. W Sabrosie razem z Asią przejmują wszystko co wymaga nadludzkiej energii 🙂

Asia Swiba

Tej pani chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać. Na krakowskich salsowych parkietach bryluje od lat, często widziana z jednym i tym samym perrtnerem 😉 Miłośniczka aktywnego wypoczynku, gór oraz wszystkich odmian salsy kubańskiej – zwłaszcza tych energetycznych! Spotkać ja można w Sabrosie na salsa for fun oraz reggaetonie!

Agnieszka Czarnecka

Tańczy nieprzerwanie od 10 roku życia. W jej sercu zagościły już takie style jak jazz, hip-hop czy taniec współczesny, żeby w roku 2011 oddać dusze Salsie 🙂 Panie i Panowie, przed Wami członkini formacji GODivas, w światku salsowym znana jako „Czarna” – Agnieszka Czarnecka!

Dorotka Chudzik

Nowa bachatowa krew w Sabrosie! Miłośniczka kultury hiszpańskiej; pół roku spędziła w Sevilli gdzie poznawała nie tylko uroki miasta ale przede wszystkim życie taneczne tej europejskiej stolicy bachaty! Witamy na pokładzie Dorotkę!

Monika Jaworska

W zasadzie czego się nie chwyci to jest od razu w tym dobra! Swą taneczną karierę rozpoczęła niedawno a już została wypatrzona z tłumu i zaproszona do współpracy z Sabrosą. Mistrz relacji i integracji, kochana i uwielbiana Monia zwana kocurem 😉

Olga Browarna

Ciężko powiedzieć czy ona jeszcze polska czy już całkiem francuska, ale na pewno połowę wolnego czasu spędza na paryskich imprezach. Ma znajomych na całym świecie a jej kalendarz wypełniony jest kizombowymi festiwalami po brzegi.

Bartek Flak

W zasadzie tancerz = instruktor = DJ czyli człowiek orkiestra. Proszą go nawet w Rovinji żeby coś pograł, bo zawsze jest na czasie z kizombowymi przebojami! I pomyśleć, ze zaczynał o salsy kubańskiej… 😉 Na szczęście dla Nas dotarł do ziemi angolskiej i propaguje kizombę nie tylko w Krakowie!

Aleksandra Porębska

Być sexy jak Alexis weszło już w krakowski salsowy slang, więc za wiele mówić nie trzeba 😀 Jedna z najbardziej doświadczonych instruktorek i tancerek, członek formacji GoDivas, uwielbiana przez tłumy pań i panów Aleksandra!

Marcin Siu

Od lat kojarzony z Salsa Sabrosa – najpierw jako zdolny kursant, potem ambitny filmowiec @Ja_Siu Production aż w końcu udało się go namówić na uczenie 😉 Miłośnik wszystkiego co sensualne czyli bachaty i kizomby; sławne są już kolejki do niego podczas imprez więc trzeba uzbroić się w cierpliwość 😀

Olga Czarnecka

Najmłodsza na pokładzie bachatowych wymiataczy, za to z niesamowitym stażem u Daniela i Desire w Sevilli. Miłośniczka bachatowych tekstów i muzyki – zawsze na bieżąco z nowościami muzycznymi oraz filmikami z pokazów największych gwiazd stylu.

Aneta Tosia Kita

Znana wszystkim propagatorka jazzu, którego ma nadzieję nauczyć nawet największych uparciuchów. Ma kota w głowie oraz w domu, a często także paraduje z nim po Sabrosie. Oto z dumą przedstawiamy Wam TOSIE.

Olga Bielecka

Najbardziej rozśpiewana z szeregów Sabrosa Team, najczęściej przechadza się po szkole w legginsach bądź dresach ażeby bez skrępowania ćwiczyć bodymovementy i kubańskie akrobacje. Ma w sobie wiele uroku, którego nie zawaha się użyć na zajęciach.

Artur Bystranowski

Niech Was nie zmyli jego miła aparycja – poza tym, że uśmiech nie schodzi mu z twarzy to jeszcze potrafi nie raz krzyknąć … Dame! Arczi zaskoczy Was nie tylko na zajęciach w parach (casino), ale i zachęci do baletów solo na zajęciach ze suelty.

Madzia Misiak

Najnowszy nabytek Salsa Sabrosa – jedyna i niepowtarzalna, zawsze uśmiechnięta i słodka jak miód czyli Misiak w pełnej krasie !!! Cubana w Sabrosie już nigdy nie będzie taka sama… 

Bartek Mikulski

Nowy ale nie amator, ciemny ale nie Hiszpan, kubański ale i bachatę z nim zatańczysz. Bartee to pełna moc możliwości, energii oraz radości z tańca. W Sabrosie propaguje salsę kubańską, reggaeton oraz cuban moves.

Marcin Gielas

Ten instruktor to król salsowych parkietów, od 2004 roku propagujący i zarażający salsą liniową nawet najbardziej uparte osobniki. Nigdy nie widziany bez uśmiechu na twarzy, zwłaszcza w piątkowe wieczory na wprawkach w Salsa Sabrosa Dance Studio.

Michał Zakrzewski

Koło jego rozkminek nie można przejść obojętnie… Miłośnik mambo i chacha, wszechstronny tancerz czerpiący z flamenco, hip-hopu, street dance i tańca towarzyskiego. W Salsa Sabrosa jako pierwszy zdzierał podeszwy a imię jego to … Kudłaty!

 

Magda Kochmańska

Mówią o niej królowa życia i śmierci ze śmiechu bowiem na jej zajęciach ciężko o zachowanie powagi. Najczęściej widziana mknąca na zajęcia przez miasto na swoim skuterze bądź witająca kursantów z kawą w dłoni. Przebiera bezkarnie w kubańskich i bachatowych instruktorach…

Ania Kłos-Koza

Kolejny instruktor to prawdziwa gwiazda sceny teatralnej i tanecznej, która zarazi pasją i radością do tańca każdego osobnika. Znana ze swego niecodziennego przydomka, master of burleska&jazz, dyplomowany instruktor tańca – Ania 🙂

Mateusz Wykurz

Stały bywalec krakowskich salsotek, zawsze w towarzystwie pięknych pań; czarujący nie tylko w zmysłowej bachacie prosto z Hiszpanii ale i w gorącej salsie kubańskiej. Wodzirej i rozkręcacz wszystkich imprez, animator i fotograf czyli pan Wykurz.

Mariusz Lewandowski

Osobnik ten zawsze widziany jest z uśmiechem na twarzy i w towarzystwie pięknych pań, które czaruje izolacjami i bodymovementem a przede wszystkim zoukiem. Można go spotkać w każdy poniedziałek, kiedy to opuszcza stolicę by narobić zamieszania w Salsa Sabrosa DS.

 

Piotrek Pogonowski

Piotrek to zdobywca najwyższych szczytów – górskich i tanecznych, bożyszcze tłumów kobiet, miłośnik bachaty w każdym wydaniu. W swoich kręgach zwany jako Leon Zawodowiec albo po prostu Piter;)

Maciek Tyrpa

Kolejny salsero to stary wyjadacz można by rzec, na zawsze oznaczony i naznaczony Salsa mi vida! Wsród kursantów znany z niewybrednych żartów oraz zamiłowania do węzłów i „culo“.

Ania Burzyńska

Jej obecności zawsze towarzyszy grom oklasków i błysk fleszy i to nie bez powodu! Burza to zarówno liniowa stylówka jak i bachatowy sensual czyli wszystko co salsero lubią najbardziej.

Jacek Wierzbicki

Do grona instruktorów Salsa Sabrosa dołączył ostatními czasy  freestyle’owiec, showman i artysta kabaretowy ,wielbiciel kobiet w wieku od 16 do 75 lat, założyciel największego studia produkcyjnego specjalizującego się w filmach salsowych JA-SIU Production.