Poranki w Sabrosie od 7.30 Joga i BodyArt

WWiosna przyszła, więc zaczynamy cykl porannych zajęć w Sabrosa Dance Studio. Długo poszukiwaliśmy odpowiedniej osoby, która od rana zmotywuje Was do pracy nad ciałem i zarazi swoją pasją i entuzjazmem i tak oto przedstawiamy Dagmara Misiura. Dagmara nie tylko jest bardzo doświadczonym trenerem i praktykiem jogi oraz BodyArt, ale także aktywną tancerką, co w przypadku Sabrosy miało ogromne znaczenie.

Na początek startujemy z zajęciami 2x w tygodniu – wtorki i czwartki. Na próbę w takich godzinach – potem będziemy testowali które najlepsze 😀

7.30 – poranna joga
8.30 – BodyArt *

zapisy: sabrosa.studio@gmail.com
Cennik: www.salsasabrosa.pl

*BodyArt – połączenie jogi, oddechu i tańca. To nowa, powstała zaledwie kilkanaście lat temu metoda, która bardzo szybko zdobywa sobie zwolenników w Europie i Ameryce. Bazując na jodze, ćwiczeniach rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu, stworzono system ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka. Podstawą bodyARTu® jest połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała.
W przeciwieństwie do klasycznego treningu siłowego, skoncentrowanego na pojedynczych mięśniach, w BodyART® ciało człowieka jako całość ma pierwszeństwo. BodyART® zawiera elementy jogi, fizjoterapii, japońskiej DO IN, nowo powstałych pozycji oraz klasycznych technik oddechu, tworząc synergię treningu fizycznego i odpoczynku umysłowego.